KURYE DAGITIM | Dağıtım Hizmetlerimiz | | | |

Karizma Kurye olarak Kurye, Moto Kurye, Ekspress kurye, Gece Kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca Sitemizden Online Fiyat hesaplayabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Kurye Dagitim -> Dağıtım Hizmetlerimiz

Online Kurye Hizmeti

Fiyat Hesaplama Formu
Nerden
Nereye
Abone Fiyatı
Peşin Fiyatı
Arama Formu
Anasayfa

Kurye Hizmetlerimiz

Haberler

İletisim

Karizma Kurye

Referanslarımız

Yetki Belgesi

Bize Yazın

İnsan Kaynakları

Sık Sorulan Sorular

Online Abonelik

Online Siparis

Fiyat Hesapla

Fiyat Listesi

Çalışma Şartları

Dağıtım Hizmetlerimiz

Kurye


Çağlayan Kurye - Fulya Kurye - Erenköy Kurye - Fındıkzade Kurye - Saraçhane Kurye


Karizma Kurye Toplu Dağıtım Hizmeti ile davetiye, bilet, broşür, katalog, duyuru, süreli yayın, dergi, bülten, ,küçük paket, promosyon vb. toplu gönderileriniz; güvenli, sistemli, hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılır.

Dağıtımlarınızın gönderi adedi,hacmi, dağıtım süresi, dağıtım alanı ve dağıtımın teslimat şekline göre firmanıza özel teklif hazırlanacaktır. Dağıtımlarınız ile ilgili teklif almak için merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Teklif aşamasından sonra dağıtım bilgileri elektronik ortamda ( cd ve ya e-mail ) sizden alınacaktır. Belirlediğiniz adresten gönderileniz tarafımızdan teslim alınır. Operasyon merkezimizde gerekli işlemler yapılır.

İsteğiniz doğrultusunda poşetleme,zarflama,paketleme,etiketleme ve harmanlama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Belirlediğiniz dağıtım şekline göre teslimatlarınız yapılır. Dağıtım sonunda teslimat detayları varsa iadeleriniz gerekçeleri ile raporlanır. Elektronik ortamda tarafınıza teslim edilir.

Dağıtım Hizmetleri - İmzalı Dağıtım

Gönderi üzerinde belirtilen adrese, talep edilen iş günü içersinde elden ve imza karşılığı teslimatı yapıldığı dağıtım şeklidir. Tüm dağıtımların istenilen süre içersinde tamamlanarak talep edildiğinde gönderilerin kime, hangi tarihte teslim edildiğinin bilgisinin göndericiye teslim detay raporu ile verilmesidir. Teslimatı yapılmayan gönderilerin teslim edilmeme sebepleri aynı rapor üzerinde belirtilmekte ve göndericiye iadeleri sağlanmaktadır.

Dağıtım Hizmetleri - Takipli Dağıtım

Gönderilerin müşteri adreslerinden kanıt alınmak suretiyle yapılan dağıtım türüdür. Bu dağıtımda alıcının veya teslim edilecek yetkili kişinin bulunmaması halinde,gönderi ilgili adrese bırakılırken "elektrik-su sayaç numarası kapı zili üzerinde bulunan isim" kanıt olarak alınır. Dağıtım sonunda raporlanır.

Dağıtım Hizmetleri - İmzasız Dağıtım

Göndericinin belirlediği bir bölgedeki ev ya da iş yerlerine, alıcı adı, ve adresi belirtilmeden; tanıtım, duyuru, reklam amaçlı yapılan dağıtımdır. Teslimat sonunda, teslimat bölgesi ve adedi raporlanır.

Bumerang Plaza No:3 D:82 Kağıthane / İSTANBUL - Tel: 0212 217 19 19 - Fax: 0212 217 63 24 - Karizma Kurye v9.120