KURYE DAGITIM | <?php=$sayfaAdi?> | <?php=$syf->descriptions[$indis]?> | <?php=$semtId?> |<?php=$sid?> | <?php=$page?>

Karizma Kurye olarak Kurye, Moto Kurye, Ekspress kurye, Gece Kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca Sitemizden Online Fiyat hesaplayabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Kurye Dagitim ->

Online Kurye Hizmeti

Fiyat Hesaplama Formu
Nerden
Nereye
Abone Fiyatı
Peşin Fiyatı
Arama Formu

0212 217 19 19


Karizma Kurye Toplu Dağıtım Hizmeti ile davetiye, bilet, broşür, katalog, duyuru, süreli yayın, dergi, bülten, ,küçük paket, promosyon vb. toplu gönderileriniz; güvenli, sistemli, hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılır.

Dağıtımlarınızın gönderi adedi,hacmi, dağıtım süresi, dağıtım alanı ve dağıtımın teslimat şekline göre firmanıza özel teklif hazırlanacaktır. Dağıtımlarınız ile ilgili teklif almak için merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Teklif aşamasından sonra dağıtım bilgileri elektronik ortamda ( cd ve ya e-mail ) sizden alınacaktır. Belirlediğiniz adresten gönderileniz tarafımızdan teslim alınır. Operasyon merkezimizde gerekli işlemler yapılır.

İsteğiniz doğrultusunda poşetleme,zarflama,paketleme,etiketleme ve harmanlama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Belirlediğiniz dağıtım şekline göre teslimatlarınız yapılır. Dağıtım sonunda teslimat detayları varsa iadeleriniz gerekçeleri ile raporlanır. Elektronik ortamda tarafınıza teslim edilir.

Dağıtım Hizmetleri - İmzalı Dağıtım

Gönderi üzerinde belirtilen adrese, talep edilen iş günü içersinde elden ve imza karşılığı teslimatı yapıldığı dağıtım şeklidir. Tüm dağıtımların istenilen süre içersinde tamamlanarak talep edildiğinde gönderilerin kime, hangi tarihte teslim edildiğinin bilgisinin göndericiye teslim detay raporu ile verilmesidir. Teslimatı yapılmayan gönderilerin teslim edilmeme sebepleri aynı rapor üzerinde belirtilmekte ve göndericiye iadeleri sağlanmaktadır.

Dağıtım Hizmetleri - Takipli Dağıtım

Gönderilerin müşteri adreslerinden kanıt alınmak suretiyle yapılan dağıtım türüdür. Bu dağıtımda alıcının veya teslim edilecek yetkili kişinin bulunmaması halinde,gönderi ilgili adrese bırakılırken "elektrik-su sayaç numarası kapı zili üzerinde bulunan isim" kanıt olarak alınır. Dağıtım sonunda raporlanır.

Dağıtım Hizmetleri - İmzasız Dağıtım

Göndericinin belirlediği bir bölgedeki ev ya da iş yerlerine, alıcı adı, ve adresi belirtilmeden; tanıtım, duyuru, reklam amaçlı yapılan dağıtımdır. Teslimat sonunda, teslimat bölgesi ve adedi raporlanır.

Gayret Cd. Balaban Sk. No: 2 Mecidiyeköy / İSTANBUL - Tel: 0212 217 19 19 - Fax: 0212 217 63 24 - Karizma Kurye v9.120