KURYE DAGITIM | <?php=$sayfaAdi?> | <?php=$syf->descriptions[$indis]?> | <?php=$semtId?> |<?php=$sid?> | <?php=$page?>

Karizma Kurye olarak Kurye, Moto Kurye, Ekspress kurye, Gece Kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca Sitemizden Online Fiyat hesaplayabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Kurye Dagitim ->

Online Kurye Hizmeti

Fiyat Hesaplama Formu
Nerden
Nereye
Abone Fiyatı
Peşin Fiyatı
Arama Formu

0212 217 19 19


Çalışma Şartları - Motorlu Kurye Hizmeti

Gönderileriniz olduğu zaman (0212) 217 19 19 nolu telefonu arayıp gönderi isteğinizi bildirirsiniz. Kayıt alındıktan sonra kuryemiz en kısa zamanda size ulaşıp gönderinizi teslim alır. Gönderiniz teslim alındıktan sonra en kısa zamanda,en güvenilir şekilde verilen adrese ulaştırılır. Her gönderide kurye teslimatı yaptığı zaman teslim tutanağına isim ve imza alır. Böylelikle bizden istediğiniz zaman gönderinizle ilgili bilgi alabilirsiniz. Teslimattan sonra teslim bilgileri mail aracılığı ile müşterilerimize ulaştırılır.

Motorlu kurye hizmetinde üç ayrı çalışma sistemi bulunmaktadır.


Çalışma Şartları - Peşin Abone

Kurye işi az olan müşterilerin çalışma şeklidir. Gönderi yapılırken fatura karşılığı ödeme peşin alınır.

Çalışma Şartları - Pullu Abone

Kurye işi yoğun olan müşterilerin çalışma şeklidir. Bu sistemde çalışabilmek için 150.00 YTL -+ K.D.V lik pul satın alınması gerekmektedir. Yapacağınız gönderinin bedeli pul karşılığı ödenmektedir. Abone olduğunuz zaman peşin müşteri listesi üzerinden ortalama olarak % 40 gibi bir indirimden yararlanmaktasınız.

Çalışma Şartları - Pulsuz Abone

Kurye işi çok yoğun olan müşterilerin çalışma şeklidir. Gönderinizi yaparken kurye ye sadece teslimat belgesi vermektesiniz. Teslimat belgeleri haftalık olarak tarafımızdan fatura edilir. Ve yine peşin müşteri fiyat listesi üzerinden ortalama olarak % 40 gibi bir indirim yararlanmaktasınız.

* Motosikletle taşınamayacak paketleriniz için kargo araçlarımızdan faydalanabilirsiniz.

** Şoförlü lüks araçlarımızdan 24 saat faydalanabilirsiniz.

Gayret Cd. Balaban Sk. No: 2 Mecidiyeköy / İSTANBUL - Tel: 0212 217 19 19 - Fax: 0212 217 63 24 - Karizma Kurye v9.120